REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Napadali na przechodniów w Aleksandrowie Łódzkim

Policjanci z Aleksandrowa Łódzkiego zatrzymali 28 letnią kobietę, której udowodnili rozboje. Wcześniej wpadł jej wspólnik. Duet okradał ofiary z kart bankomatowych a następnie wypłacał gotówkę. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci z Komisariatu z Aleksandrowa Łódzkiego pracowali nad kilkoma zdarzeniami kryminalnymi, które zaistniały na przestrzeni kilkunastu tygodni na podległym im terenie. Analizowali każdą uzyskaną informację i każdy drobny szczegół. Bazując również na dobrym rozpoznaniu środowiska przestępczego wytypowali do tych spraw znane w środowisku przestępczym osoby: 31-letniego mężczyznę i 28-letnią kobietę. Z zebranego w sprawie materiału wynikało, że podejrzewani 18 grudnia 2013 r. napadli na kobietę zabierając jej pieniądze i telefon. Kilka dni po tym okradli inną pokrzywdzoną z portfela, pieniędzy, karty bankomatowej, dowodu osobistego oraz telefonu komórkowego, a następnie posłużyli się skradzioną kartą i wypłacili z bankomatu ofiary 600 złotych. Ostatni raz zaatakowali 1 stycznia 2014 r. przewrócili na chodnik i kopnęli swoją ofiarę w twarz, a następnie zabrali podobnie jak w drugim opisywanym przypadku pieniądze, telefon i kartę bankomatową. Zamierzali wypłacić z niej gotówkę ale celu nie osiągnęli z uwagi na blokadę karty. 31-latek został zatrzymany pod koniec lutego. Natomiast jego 28-letnia kompanka 19 marca 2014 r. Kobieta usłyszała zarzuty współdziałania w rozbojach i kradzieży. Grozi jej do 12 lat pozbawienia wolności. 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.