REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jakich stacji najlepiej się słucha przy gotowaniu? (artykuł sponsorowany)

Gotowanie niektórym kobietom zajmuje nawet kilka godzin dziennie. Często bywa tak, że kobiety są w kuchni same i nie za bardzo mają co zrobić z otaczającą je samotnością. Wtedy doskonałym rozwiązaniem będzie zakup radia do kuchni. Radio do kuchni z pewnością sprawi, że gotowanie nie będzie dla Ciebie już tylko monotonną czynnością. Jednak, gdy już mamy to radio do kuchni, to powstaje pytanie, którą stację wybrać. Mam kilka ulubionych i chętnie się nimi z wami podzielę.

Radio Eska
 
Na mojej liście od paru lat, niezmiennie na pierwszym miejscu znajduje się Radio Eska. Nie ma lepszej stacji radiowej dla ludzi, którzy lubią trochę ostrzejsze rytmy. Można tu usłyszeć ostatnio tak popularnego Eda Sheerana albo ,,dinozaury” rocka, takie jak Scorpions. Zawsze poprawia mi humor. Jeżeli gustujesz w polskiej muzyce, to również się sprawdzi, bo często można w nim usłyszeć Lady Pank lub Perfect albo bardzo przeze mnie lubianą Małgorzatę Ostrowską.  Nie wspomnę już o Agnieszce Chylińskiej z zespołem O.N.A., bo to ewidentna legenda polskiej muzyki rockowej.

Radio RMF Classic
 
Drugim moim ulubionym radiem, tym razem na uspokojenie nerwów i gorszy dzień jest Radio RMF Classic. Dla odmiany czasami lubię sobie posłuchać muzyki klasycznej, a tak naprawdę to filmowej. Jeżeli chodzi o ten gatunek muzyki, to moim faworytem zdecydowanie jest film ,,Władca Pierścieni”. Takiej muzyki nie było jak dotychczas w żadnej produkcji. To właśnie na tej ekranizacji ,,wybił” się Ed Shreeran z piosenką ,,I see fire”. Swoją drogą bardzo uspokajająca kompozycja. O tym radiu mogłabym pisać jeszcze długo, ale dużo lepiej jest go posłuchać. 
 
Sprawdź też radio łazienkowe na eissound.pl
 
Radio Wawa
 
O wiele rzadziej, ale nadal często słucham Radia Wawa. Ze względu na to, że polska muzyka podbiła moje serce w pierwszej kolejności. Można tu posłuchać starych i najnowszych przebojów naszych rodzimych wykonawców. Nie ukrywam, że nie wszystkich lubię, ale nadal rzadko mam chęć je przełączyć. Zachęcam do słuchania.

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność