REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jesień w mieście – fotoreportaż

 Tegoroczna jesień jest dla nas dość pobłażliwa. Co prawda zawitała do nas szybko – umiarkowane temperatury nastały zaraz po falach intensywnych upałów. Złota jesień, była jednak na tyle łaskawa, że zagościła u nas na dłużej. 

Nie sprawdziły się zapowiedzi synoptyków, że w połowie października czeka nas śnieg. Co prawda, w niektórych regionach kraju biały puch prószył, ale topił się zaraz po kontakcie z ziemią. Na razie biało nie będzie, żółta jesień też powoli się kończy. Przez najbliższy tydzień wciąż ma być dość słonecznie. Temperatura będzie kształtować się powyżej 12 kresek. W nocy również na plusie. Jak informuje IMGW – z południa napływać będzie ciepłe i suche powietrze. To oznacza przedłużenie babiego lata. Deszcz ma pojawić się jednak już w najbliższy weekend. Również wiatr zmieni swój kierunek, co oznacza ochłodzenie i powrót do typowo listopadowych temperatur.

 Warto jeszcze raz przenieść się w zakamarki Zgierza, w których udało nam się uchwycić piękno miejskiej jesieni. 
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają