REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Już od czerwca ułatwienia dla kierowców

 – Już w czerwcu br. mieszkańcy naszego powiatu będą mogli m. in. złożyć wniosek o zarejestrowanie pojazdu czy wydanie prawa jazdy w Punktach Obsługi Klienta w Głownie i Ozorkowie, by odebrać później tam gotowe dokumenty – obiecuje starosta zgierski Bogdan Jarota. – Obie lokalizacje będą takie same, jak te, w których kilka lat temu funkcjonowały zamiejscowe oddziały Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Zgierzu. Jesteśmy w trakcie remontowania pomieszczeń w Ozorkowie, i po zakończeniu prac poinformujemy o konkretnej dacie uruchomienia obu punktów. 

 
POK w Głownie będzie na ul. Norblina 1, zaś w Ozorkowie na ul. Kościelnej 1a. W każdym z nich, jeden pracownik merytoryczny i jeden pomocniczy, będą przyjmować i weryfikować wnioski o: rejestrację lub wyrejestrowanie pojazdu, wycofanie pojazdu z ruchu, zmianę danych zamieszczonych w dowodzie rejestracyjnym, wydanie duplikatów dokumentów, czy zawiadomień o zbyciu lub nabyciu pojazdu. Będzie tam można także złożyć wniosek o: wydanie uprawnień do kierowania pojazdami, Profilu Kandydata na Kierowcę itp.
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,