REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kabaret Moralnego Niepokoju w Zgierzu – 23.10.2014

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna „JOANNA” serdecznie zaprasza Państwa na swój premierowy program
„POGODA NA SUMA”. Występ odbędzie się 23 października 2014 r. o godz. 20:00 w Hali Sportowej MOSiR, ul. Wschodnia 2 w ZGIERZU. 
 
Program składa się z najnowszych, nieprezentowanych jeszcze w telewizji utworów. Przeżyjemy m.in. próbę generalną spektaklu podczas której aktorzy zmęczeni występami w reklamach na potęgę mylą kwestie oraz zwiedzimy mieszkanie nuworysza z nim w roli przewodnika. Całość uzupełnią doskonałe jak zawsze piosenki starannie zaaranżowane przez Orkiestrę Moralnego Niepokoju.
Na koniec nie zabraknie bisów – a tam największe przeboje.
 
Czas trwania programu to prawie 2 godziny – Ceny biletów to 50 zł.
Indywidualnie bilety można nabyć w Hali Dużej (pokój nr 2) przy ul. Wschodniej 2, w Biurze Podróży Viva  przy ul. Długiej 5 w Zgierzu, w Biurze Podróży Viva przy al. Piłsudskiego 5 (Kino Silver Screen) w Łodzi lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl 
Zamówienia zbiorowe przyjmujemy pod numerem: tel: (41)361-80-47.
 
Organizator bilety wraz z fakturą dostarcza na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
 
Dla naszych czytelników Agencja Artystyczna „JOANNA” ufundowała 6 pojedynczych zaproszeń! 
 
Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć zaproszenie wystarczy wysłać maila na adres: konkurs(małpa)wirtualnyzgierz.pl. W temacie prosimy zawrzeć słowa „KMN”. Na maile czekamy do 7.10.2014 r. do godz. 16:00. O tej godzinie zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają informację zwrotną mailem. 
 
W mailach prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a także klauzulę
 
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej wiadomości e-mail i udostępnienie ich organizatorowi konkursu dla potrzeb związanych z realizacją wygranej zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."
Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,