REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

KABARET NEO-NÓWKA w Zgierzu

 KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ "JOANNA" serdecznie zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Neo-Nówki, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji.

 
Występ odbędzie się 27 lutego 2016 r. o godz. 20:00 
Hala Sportowa MOSiR, ul. Wschodnia 2 w ZGIERZU
 
W programie zobaczycie państwo największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.
 
Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć. 
Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15 urodziny Neo-Nówki. 😉
 
Czas trwania programu to około 100 minut
 
Ceny biletów to: 60 zł, 70 zł, 80 zł
 
Indywidualnie bilety można nabyć w Centrum Podróży VIVA przy ul. Długiej 5 w Zgierzu, w Centrum Podróży VIVA (Kino Silver Screen) przy ul. Piłsudskiego 5 w Łodzi oraz w Hali Dużej (pokój nr 2) ul. Wschodnia 2 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.
 
Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy pod numerem tel. 41 361-80-47. 
Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.
 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Inne

Ciekawe artykuły

Gdzie zorganizować swoje wesele?

Organizacja wesel to stresujące zadanie, zwłaszcza dla młodej pary. Przecież w tym wyjątkowym dniu wszystko powinno być idealne. Z tego powodu niezbędny jest wybór takiego