REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

KABARET NEO-NÓWKA w Zgierzu

 KABARET NEO-NÓWKA wraz z AGENCJĄ ARTYSTYCZNĄ "JOANNA" serdecznie zapraszają na wyjątkowy, jubileuszowy koncert Neo-Nówki, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji.

 
Występ odbędzie się 27 lutego 2016 r. o godz. 20:00 
Hala Sportowa MOSiR, ul. Wschodnia 2 w ZGIERZU
 
W programie zobaczycie państwo największe hity kabaretu. Nie zabraknie kultowego już skeczu "Niebo", który został przez widzów wybrany skeczem 30-lecia, czy bezkompromisowej Pani Wandzi Nierusz z domu Zostaw, która potrafi wyjść obronną ręką z każdej niewygodnej sytuacji.
 
Neo-Nówka szykuje także kilka niespodzianek, które mają być dopełnieniem całości. O warstwę muzyczną zadba koncertujący od lat z kabaretem zespół Żarówki. To po prostu trzeba zobaczyć. 
Proszę nie zapomnieć o prezentach, w końcu to 15 urodziny Neo-Nówki. 😉
 
Czas trwania programu to około 100 minut
 
Ceny biletów to: 60 zł, 70 zł, 80 zł
 
Indywidualnie bilety można nabyć w Centrum Podróży VIVA przy ul. Długiej 5 w Zgierzu, w Centrum Podróży VIVA (Kino Silver Screen) przy ul. Piłsudskiego 5 w Łodzi oraz w Hali Dużej (pokój nr 2) ul. Wschodnia 2 lub na stronie internetowej www.biletynakabarety.pl.
 
Zamówienia zbiorowe na bilety przyjmujemy pod numerem tel. 41 361-80-47. 
Bilety wraz z fakturą dostarczamy na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.
 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają