REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci doprowadzili do zatrzymania 22-letniego sprawcy rozboju

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgierskiej komendy przez skrupulatną pracę oraz dobrą znajomość środowiska kryminogennego doprowadzili do zatrzymania 22-letniego sprawcy rozboju na 61-letniej mieszkance Zgierza.

 
11 lutego 2016r. do zgierskiej komendy zgłosiła się 61-letnia kobieta informując, iż została napadnięta przez młodego mężczyznę na jednej z zgierskich ulic. Napastnik po uprzednim przewróceniu i doprowadzeniu do bezbronności kobiety, ukradł jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Poprzez systematyczną pracę oraz rozpracowanie środowiska przestępczego już po kilku dniach zgierscy kryminalni doprowadzili do zatrzymania 22-letniego mieszkańca Konstantynowa Łódzkiego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, a do czasu zapadnięcia wyroku decyzją sądu został objęty dozorem policyjnym. Zgierscy policjanci sprawdzają, czy 22-latek nie dopuścił się innych podobnych przestępstw na terenie województwa. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.