REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Policjanci doprowadzili do zatrzymania 22-letniego sprawcy rozboju

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zgierskiej komendy przez skrupulatną pracę oraz dobrą znajomość środowiska kryminogennego doprowadzili do zatrzymania 22-letniego sprawcy rozboju na 61-letniej mieszkance Zgierza.

 
11 lutego 2016r. do zgierskiej komendy zgłosiła się 61-letnia kobieta informując, iż została napadnięta przez młodego mężczyznę na jednej z zgierskich ulic. Napastnik po uprzednim przewróceniu i doprowadzeniu do bezbronności kobiety, ukradł jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Poprzez systematyczną pracę oraz rozpracowanie środowiska przestępczego już po kilku dniach zgierscy kryminalni doprowadzili do zatrzymania 22-letniego mieszkańca Konstantynowa Łódzkiego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, a do czasu zapadnięcia wyroku decyzją sądu został objęty dozorem policyjnym. Zgierscy policjanci sprawdzają, czy 22-latek nie dopuścił się innych podobnych przestępstw na terenie województwa. Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają