REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kabaret Neonówka w Zgierzu – 15.10.2010

Już 15 października 2010 r. o godzinie 20.00 w zgierskiej hali MOSiR (ul. Wschodnia 2) wystąpi kabaret "Neo-nówka" ze swoim najnowszym programem "Seks, Alkohol i Książki".

Kabaret został założony w 2000 r. przez wrocławskich studentów. Mówią o sobie, że są kabaretem z urokiem, zwłaszcza osobistym i gdyby nie fakt, że po programie moherowym szybko zrobili program następny i następny, z pewnością ugrzęźliby w sosie własnym, do końca życia grając poprzebierane za baby monstra".
 
Zostali zauważeni przez publiczność w całej Polsce skeczem pod tyt. "Moherowy program", a później było już coraz śmieszniej. 
 
Któż z nas nie widział skeczy o Polakach przychodzących do nieba. W ciągu 2 miesięcy program tę obejrzało ponad milion internautów oraz widzów we w szystkich miastach Polski. "Pleban i kościelny", "Wychowanie seksualne w szkole" to następne kabaretowe hity. Uprawiając satyrę polityczna z wielkim wyczuciem i mówią szczerze o wszystkim co wkurza i śmieszy. Można stwierdzić ze jest jednym z najlepszych kabaretów istniejących na polskiej scenie.
 
Bilety w cenie 40 zł (sektor) i 50 zł (płyta) do nabycia: 
– Strefa biletów (Łódź, ul. Piotrkowska 59), Salonach EMPIK 
 
Zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 502-100-403 lub e-mail: teatron@wp.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub