REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kabaret Neonówka w Zgierzu – 15.10.2010

Już 15 października 2010 r. o godzinie 20.00 w zgierskiej hali MOSiR (ul. Wschodnia 2) wystąpi kabaret "Neo-nówka" ze swoim najnowszym programem "Seks, Alkohol i Książki".

Kabaret został założony w 2000 r. przez wrocławskich studentów. Mówią o sobie, że są kabaretem z urokiem, zwłaszcza osobistym i gdyby nie fakt, że po programie moherowym szybko zrobili program następny i następny, z pewnością ugrzęźliby w sosie własnym, do końca życia grając poprzebierane za baby monstra".
 
Zostali zauważeni przez publiczność w całej Polsce skeczem pod tyt. "Moherowy program", a później było już coraz śmieszniej. 
 
Któż z nas nie widział skeczy o Polakach przychodzących do nieba. W ciągu 2 miesięcy program tę obejrzało ponad milion internautów oraz widzów we w szystkich miastach Polski. "Pleban i kościelny", "Wychowanie seksualne w szkole" to następne kabaretowe hity. Uprawiając satyrę polityczna z wielkim wyczuciem i mówią szczerze o wszystkim co wkurza i śmieszy. Można stwierdzić ze jest jednym z najlepszych kabaretów istniejących na polskiej scenie.
 
Bilety w cenie 40 zł (sektor) i 50 zł (płyta) do nabycia: 
– Strefa biletów (Łódź, ul. Piotrkowska 59), Salonach EMPIK 
 
Zamówienia zbiorowe pod numerem telefonu 502-100-403 lub e-mail: teatron@wp.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od