REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Karambol na Łódzkiej

Kilka samochodów wzięło udział w zderzeniu, do jakiego doszło w piątek (08.07.2011) na skrzyżowaniu ul. Łódzkiej i Śniechowskiego.

Winnym zamieszania był kierujący fordem mondeo 21-letni mieszkaniec Zgierza, który nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył mercedesa vito, za kierownicą którego siedział jego rówieśnik z Łodzi. Na skutek uderzenia, mercedes przemieścił się na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do kolizji z fiatem, którym kierował 31-latek ze Zgierza. Fiat z kolei przemieścił się i przyłożył w hondę, którą prowadził 35-letni obywatel Niemiec.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Obrażeń ciała doznał pasażer mercedesa. 19-latek z ogólnymi potłuczeniami trafił do zgierskiego szpitala. Ponieważ do "karambolu" doszło na ruchliwej „jedynce” nie obyło się tym miejscu bez utrudnień w ruchu.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wygląda proces mycia elewacji?

Czysta i schludna elewacja to wizytówka każdego budynku. Nie tylko podnosi estetykę, ale przede wszystkim chroni konstrukcję przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak deszcz,