REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Każdy może być Świętym Mikołajem – akcja „Gwiazdka 2014” po raz siódmy

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się co raz szybciej. Wystawy sklepowe zaczynają błyszczeć na czerwono, złoto i zielono. Wspominamy swoje Święta za dziecięcych czasów. Ile emocji przynosiło ubieranie choinki i wypatrywanie pierwszej Gwiazdki. Ukradkowe spojrzenia w kierunku drzewka i paczek leżących pod jego gałęziami. 
 
W wielu rodzinach niestety atmosfera nie jest tak magiczna i wspaniała, a dzieci nie będą miały kolorowych i radosnych wspomnień. U tych rodzin miejsce pod choinką jest puste. Aby zapewnić wesołe święta dzieciom z ubogich rodzin poseł Agnieszka Hanajczyk wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej już po raz siódmy organizują akcję „Gwiazdka 2014”. Dzięki wsparciu darczyńców, dzieci z najuboższych rodzin z terenu miasta Zgierza będą mogły otrzymać upragnione prezenty oraz szczęśliwe wspomnienia. Akcja „Gwiazdka” przynosi nieopisaną radość obdarowanym dzieciom, a także satysfakcję darczyńcom.
 
Podczas zeszłorocznej edycji obdarowano aż 195 dzieci, a dary napływały jeszcze dwa tygodnie po oficjalnym finale akcji! Jest to dowód na to, że społeczność Zgierza ma wrażliwe serce i chętnie niesie pomoc tym, którzy jej potrzebują.
 
Jeśli zechcecie być Państwo Świętym Mikołajem „Gwiazdki 2013” prosimy o przekazywanie środków na konto Urzędu Miasta Zgierza, Plac Jana Pawła II 16, 95-100 Zgierz, nr: 42 8783 0004 0017 2303 2000 0102 z dopiskiem: „Gwiazdka 2013 MOPS” do 11 grudnia. W sprawie pomocy rzeczowej prosimy o kontakt z panią Małgorzatą Tałajko z Działu Pracy Socjalnej MOPS w Zgierzu, pod nr tel.: 42 716 42 13 wew. 18.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.