REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kolejne medale wręczone

W listopadzie ubiegłego roku, podczas świętowania jubileuszu 15-lecia Powiatu Zgierskiego, Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska wręczyła odznaczenia państwowe nadane przez Prezydenta RP 67 mieszkańcom powiatu zgierskiego i pracownikom Starostwa Powiatowego w Zgierzu. W marcu br. Wojewoda uhonorowała odznaczeniami kolejne osoby.

Gratuluje w imieniu swoim i pracowników Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego – mówiła Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska. – To jedna z najmilszych chwil w pracy wojewody, kiedy mogę dać wyraz mojemu uznaniu i podziękować tym, którzy wyróżniają się na różnych polach działalności społecznej i zawodowej. Dziękuje Państwu za pracę i poświęcenie, jesteście dla nas przykładem i wzorem.

W imieniu odznaczonych, za wyróżnienie podziękowała Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Dorota Ryl. – To wielki zaszczyt być tu z Państwem. Gratuluje wszystkim odznaczonym i myślę, że będziemy się jeszcze spotykać, w końcu jest jeszcze tyle medali do zdobycia.

Złotym Medalem za Długoletnią Służbę zostały uhonorowane pracownice Urzędu Miasta-Gminy Stryków. Alicja Jarzyńska, która od 30 lat zajmuje stanowisko inspektora ds. wymiaru podatków oraz Anna Konopska, która pracuje na stanowisku inspektora ds. księgowości podatkowej już ponad trzy dekady.

Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę zostali odznaczeni pracownicy Starostwa Powiatowego w Zgierzu. Beata Sitko od 14 lat pracuje w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości i współtworzyła mapę numeryczną powiatu zgierskiego. Natomiast Piotr Lewiński rozpoczął swoją karierę w starostwie w 1999 r. i zajmuje się obsługą Wydziału Geodezji pod względem informatycznym. Brązowy Medal z Długoletnią Służbę trafił do rąk Dagmary Milczarek, która posiada 18 letni staż pracy i podobnie jak pani Beata zajmuje się numeryczną mapą powiatu.

Świadkami uroczystości w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi były rodziny, znajomi i przyjaciele wyróżnionych oraz członek Zarządu Powiatu Zgierskiego Wojciech Budziarski, który reprezentował Starostę Zgierskiego.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.