REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

W Dobrym Tonie – Kuba Sienkiewicz – 9.04.2014

Lekarz neurolog, lider „Elektrycznych Gitar”, członek Sekcji Autorów Utworów Literackich Małych Form ZAiKS – Kuba Sienkiewicz wystąpi w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu 9 kwietnia 2014 roku o godz. 19.00 w ramach cyklu koncertów „W Dobrym Tonie”.

Kuba Sienkiewicz znany jest głównie jako autor tytułowej piosenki z filmu „Killer”. Jednak na swoim koncie ma ponad dziesięć płyt. Muzykę jaką tworzy można określić mianem pastiszowego rocka. Od 213 roku prowadzi także autorski kanał na You Tube pod nazwą TINNITUS. Podczas zgierskiego koncertu zaprezentuje program „Napady” będący zlepkiem kultowych przebojów z kręgu piosenki literackiej i kabaretowej okraszonych satyryczną narracją.

Bilety do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu od 31 marca 2014 roku od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 20.00. Cena: 20 zł ulgowy/30 zł normalny.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,