REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kolejny wypadek na torach – kobieta straciła nogi

To już trzeci w tym roku wypadek w okolicy Zgierza z udziałem pieszego i pociągu. Pod koniec sierpnia kobieta w wieku 70 lat rzuciła się pod nadjeżdżający pociąg relacji Bydgoszcz-Katowice. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu przejścia dla pieszych u zbiegu ul. Granicznej i Jaracza. Próba samobójcza nie powiodła się, a desperatka straciła lewą nogę, prawa stopa została zmiażdżona. Wcześniej maszynista zwolnił otrzymawszy ostrzeżenie od dyspozytorki, że w okolicy torów kręci się jakaś osoba.

Na początku czerwca doszło do tragicznego wypadku w Swędowie. Tam na miejscu zginął 55-letni mężczyzna potrącony przez pociąg jadący w kierunku Łodzi.

Z kolei w maju, 82-letni mężczyzna stracił rękę, po tym jak wjechał na niego pociąg towarowy Łódź-Toruń. Do zdarzenia doszło w Zgierzu przy ul. Sosnowej. Maszynista widząc, że na torach leży człowiek nie reagujący na sygnały ostrzegawcze, rozpoczął hamowanie. Było jednak już za późno. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a