REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kolejny wypadek na torach – kobieta straciła nogi

To już trzeci w tym roku wypadek w okolicy Zgierza z udziałem pieszego i pociągu. Pod koniec sierpnia kobieta w wieku 70 lat rzuciła się pod nadjeżdżający pociąg relacji Bydgoszcz-Katowice. Zdarzenie miało miejsce w pobliżu przejścia dla pieszych u zbiegu ul. Granicznej i Jaracza. Próba samobójcza nie powiodła się, a desperatka straciła lewą nogę, prawa stopa została zmiażdżona. Wcześniej maszynista zwolnił otrzymawszy ostrzeżenie od dyspozytorki, że w okolicy torów kręci się jakaś osoba.

Na początku czerwca doszło do tragicznego wypadku w Swędowie. Tam na miejscu zginął 55-letni mężczyzna potrącony przez pociąg jadący w kierunku Łodzi.

Z kolei w maju, 82-letni mężczyzna stracił rękę, po tym jak wjechał na niego pociąg towarowy Łódź-Toruń. Do zdarzenia doszło w Zgierzu przy ul. Sosnowej. Maszynista widząc, że na torach leży człowiek nie reagujący na sygnały ostrzegawcze, rozpoczął hamowanie. Było jednak już za późno. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub