REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Koncert "Thank God I’m a Woman" z cyklu Kolory Polski – 18.07.2014

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Kolory Polski, który odbedzie się 18 lipca 2014 r. w Stacji Nowa Gdynia, ul. Sosnowa 1. 

Tytuł zgierskiego koncertu „Thank God I’m a Woman” nawiązuje do przebojowego utworu zaśpiewanego wspólnie z Agnieszką Musiał, a promującego, wydaną wiosną tego roku, drugą płytę artystki. – Jest ona dla mnie bardzo ważna. Mam poczucie, że od czasu debiutu dojrzałam jako artystka i kobieta odzwierciedla to chyba także tytuł płyty i teksty. – deklaruje artystka. 

Wystapią: Marta Król – śpiew; Andrzej Gondek – gitara; Marek Podkowa – saksofon; Tomasz Kałwak – instrumenty klawiszowe; Andrzej Święs – kontrabas; Grzegorz Kańtoch – perkusja

Wiele wskazuje na to, że koncert w Nowej Gdyni spodoba się nie tylko fanom Lisy Stansfield. A miłośników popowo swingujących tematów z jazzowym posmakiem nawet porwie do tańca. W programie znajdą się evergreeny – m.in. „From This Moment On” Cole’a Portera, „Light My Fire” Doorsów i „The Way We Were” z repertuaru Barbry Streisand, a także „Czy musimy być na ty”, którego niezapomniane wykonanie zawdzięczamy Krystynie Sienkiewicz i Piotrowi Fronczewskiemu.

Zachęcamy także do zapoznania się z relacją filmową z pierwszego koncertu w Nowej Gdyni: https://www.youtube.com/watch?v=29ZL6Caq54I&feature=youtu.be

Zapraszamy również na weekendowe koncerty z w ramach festiwalu do Buczku k. Brzezin ( Pograjka między Rawą a Opocznem – sobota 19 lipca) oraz na koncert w Bednarach (Jazz Loves Barok – niedziela 20 lipca).

 

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.