REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Męski Punkt Widzenia w ogrodzie MOK – 20.07.2014

W najbliższą niedzielę w Ogrodzie MOK zagra zespół Męski Punkt Widzenia, doskonale znany zgierzanom z wykonywanych od lat szant.

Tych, którzy nie mieli dotychczas okazji posłuchać ich na żywo , a także wszystkich, którzy wiedzą, jak dobrze można bawić się na ich koncertach,  zapraszamy do MOK-u  20 lipca o godz. 19.00.

Wstęp wolny!

A oto, co piszą o sobie na swej stronie www.mpw.art.pl

Męski Punkt Widzenia, to czterech facetów, którzy ponad 20 lat temu odkryli smak żeglarskiej przygody i większość wolnego czasu spędzali na łódkach eksplorując mazurskie jeziora i Bałtyk.

Ich śpiewy i gitarowe przygrywki skupiały wokół młodych ludzi, rozczuliły też niejedną harcerkę czy żeglarkę 😉 Dwie z nich po latach zostały żonami członków zespołu;)

Pierwszy oficjalny występ zaliczyli blisko 15 lat temu, a ich największe ówczesne osiągnięcie to II miejsce na łódzkiej „Szantowiązałce”.

Reaktywowali się niecałe siedem lat temu, zmężnieli, założyli rodziny i obecnie koncertują w całej Polsce.

Muzyka  żeglarska, którą grają to mieszanka bluesa, rocka i folku, a lekko zawadiacka natura tego męskiego zespołu sprawia, że grane przez nich utwory są dynamiczne i pełne niespodzianek. Panowie doskonale wiedzą, że kontakt z publicznością to połowa sukcesu!

Nazwa zespołu nie jest przypadkowa, są stuprocentowymi facetami i myślą jak faceci 🙂

A śpiewają głównie dla kobiet i… o kobietach…

Inne

Ciekawe artykuły

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.