REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Koncert zespołu AKCENT i zakończenie sezonu 2014 na Plaży Patelnia w Grabinie – 19.09.2014 (artykuł sponsorowany)

Koncertowe lato na plaży Patelnia w Grabinie k/Płocka dobiega do końca i nadszedł czas na ostatnią imprezę w sezonie 2014.
19 września w piątek na scenie Plaży Patelnia jako główny gość wieczoru, wystąpi doskonale znany i lubiany w całej Polsce – Zenon Martyniuk czyli Zespół Akcent.
 
Tego wieczoru, organizatorzy letnich imprez w Grabinie, przygotowali także miłą niespodziankę dla wszystkich powyżej 30 lat.
Wszystkie osoby, które pokażą w kasie biletowej dowód tożsamości potwierdzający wiek powyżej 30 lat –  wchodzą zupełnie za darmo.
 
Jak mówią organizatorzy: "starsza młodzież często narzeka, że nie ma się gdzie bawić, że nie ma dla nich miejsc i odpowiedniej muzyki. My chcemy to zmienić, zachęcając wszystkich, którzy prowadzą dorosłe życie, do wspólnej zabawy w gronie znajomych.
Warto czasem pomyśleć o sobie, zabrać męża, żonę, przyjaciół i wspólnie przetańczyć noc w dobrej atmosferze. Dlatego też postanowiliśmy, ze wszystkie "starszaki" na koncert akcent wejdą zupełnie za darmo."
 
Poza zespołem Akcent gości imprezy bawić będzie w klimacie dance i disco polo Dj Gie, doskonale znający potrzeby gości Plaży Patelnia.
 
Impreza rozpoczyna się o godzinie 20:00 i trwać będzie do 2:00
Koncert zespołu Akcent przewidziany jest przed godziną 24:00.
 
Ceny biletów:
Do godziny 22:00 – 15zł
Po godzinie 22:00 – 20zł
Wszyscy powyżej 30 lat – wstęp gratis przez całą noc.
 
Miejscowość: Grabina, gmina Łąck
Teren Plaży Patelnia.
 
Serdecznie zapraszamy.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,