REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Koncert zespołu HOLDEN AVENUE – 23.10.2010

Koncert będzie miał miejsce w Klubie Agrafka, Zgierz, ul. Mielczarskiego 1 w sobotę (23.10.2010 r.) o godz. 20.

HOLDEN AVENUE to wrocławska formacja powołana do życia w lutym 2007 roku. Początkowo zespół funkcjonował bez wokalisty, który dołączył do składu dopiero w październiku. Wtedy też grupa zarejestrowała materiał demo i zagrała swoje pierwsze koncerty.

W czerwcu 2008 roku – po zmianie wokalisty – wykrystalizował się ostateczny skład i zakończono przygotowywanie materiału na pierwszą długogrającą płytę. Trzy miesiące później zespół wraz z producentem Przemysławem ‘Perłą’ Wejmannem z opalenickiego Studia Perlazza rozpoczął prace nad debiutanckim albumem.
 
Zwieńczeniem tych działań jest płyta zatytułowana „Holden Avenue”, której premiera odbyła się w maju 2009 roku nakładem wydawnictwa Lou & Rocked Boys c/o Rockers Publishing.
 
 
Skład zespołu:
 
Michał “Prochu” Proch – wokal
Marcin “Larsu” Skruch – gitara/wokal
Michał “Majkel” Duda – gitara/wokal
Paweł “Kefir” Galacki – bas
Grzegorz “Krętek” Kręcigłowa – perkusja
 
Więcej informacji o zespole na www.holdenavenue.pl
Inne

Ciekawe artykuły

Wodne atrakcje w województwie łódzkim

Lato sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, pieszym wędrówkom, uprawianiu sportu i zażywaniu kąpieli. Piękna pogoda motywuje bowiem do działania i stwarza warunki, aby jak

Dlaczego ząb trzeba leczyć kanałowo?

Endodoncja ma niezwykle istotne znaczenie dla pacjentów gabinetów dentystycznych. To ona ratuje zęby przed wyrwaniem – stanowi ostatni etap przed chirurgią stomatologiczną. Po usłyszeniu od