REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kontrola NIK w UMZ nie wykazała nieprawidłowości

W dniach 06.05.-08.07.2010 r. Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła kontrolę działań władz Zgierza w zakresie planowania i gospodarowania przestrzenią miejską. Kontrola nie wykazała nieprawidłowości w Urzędzie Miasta Zgierza, władze otrzymały zatem tym razem pozytywną ocenę.
 
Inspektorzy NIK sprawdzali dokumenty dotyczące zagospodarowania przestrzennego Zgierza w latach 2007-2010 (do 30 czerwca). Nie stwierdzono w nich nieprawidłowości, które miałyby istotny wpływ na ogólną ocenę działań władz miasta w zakresie realizacji wspomnianego zadania. Decyzje o warunkach zabudowy wydawane są w Zgierzu zgodnie z prawem, nie ma żadnych przejawów niegospodarności, kumoterstwa czy korupcji przy gospodarowaniu przestrzenią miejską.
  
– Ta ocena to dla nas nie tylko powód do zadowolenia z faktu, że mamy kompetentnych urzędników, ale również dowód na to, że Zgierz rozwija się w dobrym kierunku – mówi Jerzy Sokół, prezydent Zgierza.
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.