REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kontrola NIK w UMZ nie wykazała nieprawidłowości

W dniach 06.05.-08.07.2010 r. Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła kontrolę działań władz Zgierza w zakresie planowania i gospodarowania przestrzenią miejską. Kontrola nie wykazała nieprawidłowości w Urzędzie Miasta Zgierza, władze otrzymały zatem tym razem pozytywną ocenę.
 
Inspektorzy NIK sprawdzali dokumenty dotyczące zagospodarowania przestrzennego Zgierza w latach 2007-2010 (do 30 czerwca). Nie stwierdzono w nich nieprawidłowości, które miałyby istotny wpływ na ogólną ocenę działań władz miasta w zakresie realizacji wspomnianego zadania. Decyzje o warunkach zabudowy wydawane są w Zgierzu zgodnie z prawem, nie ma żadnych przejawów niegospodarności, kumoterstwa czy korupcji przy gospodarowaniu przestrzenią miejską.
  
– Ta ocena to dla nas nie tylko powód do zadowolenia z faktu, że mamy kompetentnych urzędników, ale również dowód na to, że Zgierz rozwija się w dobrym kierunku – mówi Jerzy Sokół, prezydent Zgierza.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub