REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kupuj bezpiecznie w sieci

W tegorocznej gorączce przedświątecznych zakupów Polacy zostawiają w sklepach ponad 20 mln zł, z czego połowę przeznaczą na prezenty choinkowe. Aż trzy czwarte z nas zdecyduje się na poszukiwanie gwiazdkowych upominków w Internecie. We wspólnej przedświątecznej akcji edukacyjnej serwisy Allegro.pl i Płatności.pl wraz z partnerami: Policją, Pocztą Polską, DHL, Express, UPS, UOKiK oraz Pekao SA doradzają, jak w szale zakupów wybrać właściwie, nie stracić pieniędzy i czasu.
 
Ważne by mieć czujne „oko”,  czytać regulamin sklepu internetowego, z którego usług chcemy skorzystać. Nazwę sklepu można  wpisać ręcznie  w przeglądarce, aby uniknąć stron podszywających się pod działające sklepy. Oceniając wiarygodność sklepu warto przyjrzeć się metodom płatności udostępnianym przez sklep. Jeśli nie korzysta on z żadnej platformy płatniczej i podaje jedynie swój numer konta, bądźmy szczególnie ostrożni. Więcej cennych rad i uwag znajdziesz w aktualnym wydaniu Ilustrowanego Tygodnika Zgierskiego.
 
Pozostałe informacje dostępne również w serwisach
 
 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają