REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Letnie sesje członków ZPiT Boruta

Pomimo wakacji i niesprzyjającej aury pogodowej Boruciarze wciąż działają. Tym razem pomysłem była sesja fotograficzna zrealizowana przez Jakuba Pyrzanowskiego – członka Zespołu, który amatorsko zajmuje się fotografią.

Na pierwszy ogień poszli Ola i Dominik. Ubrani w barwne łowickie stroje wyruszyli wraz z Kubą w okolice Zgierza. Pierwszą część wyprawy zakończyli w Łagiewnikach, przy Kapliczkach św. Antoniego i św. Rocha. Tam też Dominik zmienił strój na opoczyński, by opowiedzieć zupełnie inna historię –  młody syn chłopa z Opoczna zakochał się w dziewce z Łowicza. Tym sposobem możemy obejrzeć bardzo ciekawą kombinację strojów z dwóch regionów: męski strój opoczyński oraz damski łowicki.

Kolejnymi modelami byli Ania i Wiktor, którzy zaprezentowali się najpierw w stroju krakowskim, a następnie opoczyńskim. Podczas pierwszej sesji przekonaliśmy się, że nie bez powodu profesjonaliści organizują wokół siebie sztab pomocników. Dlatego kiedy udaliśmy się w plener z Anią i Wiktorem towarzyszył nam również Dominik, który wspierał nas technicznie oraz podrzucał pomysły na kolejne kadry. Przygodę z „Krakowem” ekipa rozpoczęła pod klasztorem w Łagiewnikach, a skończyła niedaleko Modlnej.

Następnie, już w stroju opoczyńskim, ciąg dalszy sesji odbył się w Smardzewie i Józefowie.

Miejmy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie Boruciarzy podczas sesji fotograficznych. Życzymy im wielu sukcesów.
Aby zobaczyć zdjęcia z obu sesji Boruciarze zapraszają na ich profil na myspace: www.myspace.com/zpitboruta
 

Inne

Ciekawe artykuły