REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

LKS Sokół Skromnica otrzymał nowe stroje

Klub Sportowy LKS Sokół Skromnica, grający w klasie B grupy Łódź III, nawiązał współpracę z siecią sklepów odzieżowych KiK. W ramach umowy zawodnicy otrzymali nowe stroje do gry.
 
Firma KiK wręczyła komplety składające się z koszulek, spodenek i getrów w kolorze biało-niebiesko-czarnym piłkarzom pierwszej drużyny Sokoła. Meczowe stroje godnie prezentują na murawie, walcząc o punkty w ligowej tabeli. Żadnego z dotychczasowych spotkań piłkarze nie zakończyli zwycięstwem, więc mecze rozgrywane w kolejkach ten rundy są dla niech sporym wyzwaniem. 
 
„LKS Sokół Skromnica nawiązał z nami współpracę na początku września. Cieszymy się, że możemy się angażować w życie lokalnej społeczności. Mamy nadzieję, że w nowych koszulkach piłkarze odwrócą złą passę i nadgonią stracone punkty”.
 
„Z pasji do piłki…” jest akcją CSR firmy KiK, w ramach której kluby i akademie piłkarskie ze wszystkich regionów Polski mogą otrzymać sprzęt do gry. Przekazywane zestawy dla drużyn grających w piłkę nożną – od dziecięcych po seniorskie – składają się z koszulek, spodenek i getrów. Współpracę firma KiK nawiązuje z klubami w miastach, gdzie posiada swoje sklepy, ale także z innych zakątków kraju, z jakich zgłaszają się chętne kluby. Do tej pory stroje trafiły do kilkunastu tysięcy zawodników.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,