REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Lody w Dzień Dziecka były za darmo (artykuł sponsorowany)

Czy to możliwe? Okazuje się że tak. Przez cały dzień 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka nowo powstała kawiarnia Cafe Passion w Zgierzu, ul. Długa 13 oferowała za darmo lody dla wszystkich dzieci, które zawitały w tym dniu do lokalu. Przy okazji zobaczyć można było jak wygląda nowa kawiarnia w Zgierzu.

Rozdaliśmy 2 tys., lodów z okazji Dnia Dziecka i otwarcia lodziarni dzieciom i młodzieży ze Zgierza oraz Domu Dziecka z Dąbrówki – mówi pan Łukasz, właściciel lokalu.

Lody, które oferowano pochodzą od firmy MultiIce, właściciela marki Bonano. Bonano to ogólnopolska sieć lodziarni, która sprzedaje lody, tzw. świderki na wiele różnych sposobów. Przedsiębiorstwo zajęło I miejsce w woj. podlaskim w konkursie Innowacje 2010 oraz zostało uhonorowani godłem Polska Jakość 2011 w Ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Gazetę Prawną. Kawiarnia Cafe Passion jest pierwszym lokalem w woj. łódzkim, która oferuje lody marki Bonano.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a