REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Lody w Dzień Dziecka były za darmo (artykuł sponsorowany)

Czy to możliwe? Okazuje się że tak. Przez cały dzień 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka nowo powstała kawiarnia Cafe Passion w Zgierzu, ul. Długa 13 oferowała za darmo lody dla wszystkich dzieci, które zawitały w tym dniu do lokalu. Przy okazji zobaczyć można było jak wygląda nowa kawiarnia w Zgierzu.

Rozdaliśmy 2 tys., lodów z okazji Dnia Dziecka i otwarcia lodziarni dzieciom i młodzieży ze Zgierza oraz Domu Dziecka z Dąbrówki – mówi pan Łukasz, właściciel lokalu.

Lody, które oferowano pochodzą od firmy MultiIce, właściciela marki Bonano. Bonano to ogólnopolska sieć lodziarni, która sprzedaje lody, tzw. świderki na wiele różnych sposobów. Przedsiębiorstwo zajęło I miejsce w woj. podlaskim w konkursie Innowacje 2010 oraz zostało uhonorowani godłem Polska Jakość 2011 w Ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Gazetę Prawną. Kawiarnia Cafe Passion jest pierwszym lokalem w woj. łódzkim, która oferuje lody marki Bonano.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub