REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Makijaż – z tymi akcesoriami będzie perfekcyjny!

Kosmetyki do makijażu to jedno, ale żeby wykonać idealny, perfekcyjny makijaż, warto mieć w posiadaniu jeszcze akcesoria, które ułatwią aplikację, a także sprawią, że makijaż będzie wyglądał estetycznie.

Bardzo często zdarza się, że do aplikacji podkładu lub cieni używane są palce, jednak warto wiedzieć że na rynku dostępne są także gąbeczki, blendery, pędzle do oczu czy ust które ułatwią i usprawnią nakładanie kosmetyku.

Akcesoria, które sprawią że makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie

Poniżej znajdują się opisy wszystkich niezbędnych akcesoriów do wykonania perfekcyjnego makijażu. Zarówno dziennego, jak i wieczorowego.

Gąbka do makijażu

Bardzo ułatwia aplikację, a tym samym sprawia, że podkład nałożony na skórę wygląda estetycznie. Dodatkowo, dzięki gąbeczce, nie powstają smugi ani zacieki. Gąbka do makijażu w większości przypomina łezkę, ale może być także w kształcie trójkąta czy kwadratu. Szersza część gąbeczki dostosowana jest do większych obszarów twarzy, takich jak czoło czy policzki, natomiast węższa, szpiczasta część, do mniejszych, trudniej dostępnych miejsc, takich jak okolice oczu czy skrzydełka nosa. Ich struktura jest delikatnie porowata, dzięki czemu pozwala to na szybką i precyzyjną aplikację produktów – nie zużywając nadmiernej ilości kosmetyku.

Ciekawe propozycje gąbek do makijażu znajdziecie klikając w poniższy link:

https://www.topestetic.pl/gabka-do-makijazu 

Pędzel do oczu

W ofercie sklepu Topestetic znajdziemy kilka rodzajów pędzli, które świetnie sprawdzą się do idealnego makijażu oczu. Pędzel do oczu to jeden z najistotniejszych akcesoriów, jaki używamy do makijażu. To właśnie dzięki pędzlom można osiągnąć efekt smoky eyes i idealne cieniowanie cieni. Pędzel do makijażu oczu powinien być wykonany z miękkiego włosia naturalnego bądź syntetycznego. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, można zastosować pędzle duże, puchate, jak i takie, które sprawią, że aplikacja będzie wykonana precyzyjnie – na przykład miejscach trudno dostępnych, takich jak zewnętrzne kąciki oczu.

Bardzo precyzyjne pędzle do oczu również dostępne są w ofercie sklepu internetowego Topestetic: https://www.topestetic.pl/pedzel-do-oczu

Pędzel do ust 

Ułatwia on aplikację nie tylko pomadki, a także dzięki niemu można idealnie obrysować kontur ust. Sprawi to, że optycznie usta staną się większe i uwydatnione, a także nadamy im odpowiedni kształt. Pędzel do ust, posiada najczęściej cienką końcówkę, wykonaną z naturalnego włosia. Istotnie jest to, aby włosie pędzelków było sztywne i nie wypadało. Ciekawostką jest to, że pędzel do ust oszczędza zużycie pomadki, ponieważ przy ich pomocy kosmetyk nakłada się z pełną precyzją, a usta nie wymagają zbędnych poprawek.

Kliknij w poniższy link, aby znaleźć idealny pędzel do ust dla siebie: https://www.topestetic.pl/pedzel-do-ust 

Pędzel do konturowania

Pozwala na dokładną aplikację i blendowanie kosmetyku (podkreślając tym samym naturalne piękno). W zależności od naszych potrzeb czy naszej skóry, w ofercie sklepu internetowego Topestetic, można znaleźć pędzle z naturalnego lub syntetycznego włosia. Warto również zwrócić uwagę na to, czy pędzel jest dokładnie wyprofilowany oraz czy jego rękojeść jest wygodna. To bardzo ważne, aby aplikacja była sprawna i wygodna.

Grzebyk do rozczesywania brwi

Brwi mają zasadnicze znaczenie dla ogólnego wizerunku twarzy, dlatego niezbędny w kosmetyczce powinien być właśnie taki grzebyk. Ten przyrząd posłuży nam przede wszystkim, aby ułatwić wymodelowanie brwi, a tym samym uzyskać pożądany kształt. Można go również wykorzystać do aplikacji cienia, pomady czy kredki do brwi. W ten sposób uzyskamy efekt lekkiego roztarcia i piękny, naturalny wygląd. 

Używając tych akcesoriów, Wasz makijaż od teraz będzie wyglądał estetycznie i profesjonalnie. Będziecie wykonywać go z łatwością i największą przyjemnością! Jeśli nie wiecie, jaki pędzel wybrać dla siebie, koniecznie skorzystajcie z bezpłatnej porady kosmetologów w sklepie Topestetic – dostępnej przez czat, mailowo oraz telefonicznie.

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność