REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Maraton filmów Woody Allena

W dniach 2-8 września 2011r. filmy Woody Allena w łódzkim Kinie Charlie można obejrzeć za jedyne 30 zł.

A już od 9 września w Kinie Charlie będzie można podziwiać najnowszy obraz Woody Allena – "O północy w Paryżu", a w tygodniu poprzedzającym premierę zapraszamy wszystkich miłośników twórczości tego ekscentrycznego nowojorczyka na przypomnienie trzech jego ostatnich filmów – "Co nas kręci, co nas podnieca", "Vicky Cristina Barcelona" oraz "Sen Kasandry"! Bilet na wszystkie trzy tytuły tylko 30 zł!

Woody Allen jest jednym z najoryginalniejszych artystów współczesnego kina. Tworzy filmy, które bez wątpienia można określić mianem autorskich. Mimo, że Allen stworzył swój własny styl, to jego filmy nie są takie same. W wielu z nich można doszukać się odwołań do dzieł powstałych już wcześniej i pełne ich zrozumienie wymaga od odbiorcy pewnej wiedzy i przygotowania. W sumie artysta był około 20 razy nominowany do Oscara i trzy razy otrzymał statuetkę. Jest jednym z najpłodniejszych twórców – w ciągu ostatniej dekady wydaje po jednym filmie w ciągu roku.

Repertuar projekcji już wkrótce.

Więcej na www.charlie.pl

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność