REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Marynarze Szos, impreza motoryzacyjna w Strykowie

 W sobotę 24.07.2010 r. na torze crossowym w Strykowie będzie miała miejsce nietypowa impreza motoryzacyjna. Przez tereny off-roadowe przejadą duże wozy terenowe, jeep-y oraz stuningowane monster-trucki. Będą również pokazy kaskaderów i strażaków oraz zawodowych kierowców. Nie obędzie się bez wystaw, konkursów, koncertów. Wystąpią m.in. Los Potatos i Normalsi.

Pomysłodawcy imprezy chcą wykorzystać umiejscowienie Strykowa na drogowej mapie Polski. Miasto położone będzie niedługo na skrzyżowaniu autostrad A1 i A2, a obecnie trwają prace nad budową ogromnego węzła drogowego. Impreza motoryzacyjna, w pukncie przez który przejeżdżać będą tysiące kierowców dziennie to doskonały pretekst aby wypromować miejscowość.

Podczas zlotu Marynarzy Szos będzie można nie tylko podziwiać szaleństwa kierowców, ale również brać udział w lekcjach bezpieczeństwa na drodze. Pomocą będą służyć policjanci oraz instruktorzy WORD z Łodzi. U tych ostatnich będzie można również przejść próbny egzamin na prawo jazdy. 

 
 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub