REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mieszkaniec Zgierza w gronie finalistów na nowych PiersiBadaczy

To już ostatnie dni plebiscytu na nowych PiersiBadaczy, konkursu zorganizowanego w ramach kampanii „Rak. To się leczy!”. Wśród finalistów są mężczyźni z całej Polski, w tym mieszkaniec Zgierza. Swój głos na nowego PiersiBadacza można oddawać na stronie www.piersibadacze.pl do 29 sierpnia br. 
 
Organizatorzy kampanii „Rak. To się leczy!” w tym roku, poza nową wersją aplikacji do samobadania piersi, zorganizowali konkurs na nowych PiersiBadaczy. Spośród uczestników castingów we Władysławowie, Karwii, Chałupach i w Warszawie oraz przesłanych zgłoszeń, Jury wybrało listę kandydatów zakwalifikowanych do drugiego etapu zabawy. 
 
Ze Zgierza można głosować na kandydata nr 16 – Tomasza Staniszewskiego. To on, do 29 sierpnia używając swojego wdzięku, z pomysłem i humorem przekonuje na stronie www.piersibadacze.pl, że będzie najlepszym instruktorem samobadania piersi oraz ambasadorem aplikacji PierisBadacze. 
 
Zwycięzca wybrany przez internautów, obok faworyta Jury, jeszcze tej jesieni zostanie u boku takich gwiazd jak m.in. Przemysław Saleta, Radosław Majdan, Jacek Stachurski czy Tomasz Ciachorowski kolejnym bohaterem aplikacji PiersiBadacze. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 30 sierpnia br. Szczegóły konkursu oraz jego przebieg można śledzić na stronie www.piersibadacze.pl
 
PiersiBadacze to inicjatywa organizatorów kampanii „Rak. To się leczy!” i ING Życie, Partnera Strategicznego akcji. Wsparły ją m.in. firmy Pharmaceris, Nestle Health Science oraz Adrian Fabryka Rajstop.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,