REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Narodowe Czytanie w Mieście Tkaczy – 6.09.2014 (patronat medialny)

Prezydent Miasta Zgierza Iwona Wieczorek, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. B. Prusa, Zgierski Uniwersytet Trzeciego Wieku serdecznie zapraszają Mieszkańców Zgierza do udziału w ogólnopolskiej akcji publicznego czytania zainicjowanej przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego „Henryk Sienkiewicz w Mieście Tkaczy”.

W programie imprezy znajdzie się m. in.:

  • Obrazek literacki "Sienkiewicz w Zgierzu (Z prawdziwego zdarzenia)"
  • Czytanie fragmentów „Trylogii”
  • Konkurs z nagrodami
  • Słodki poczęstunek

Imprezie towarzyszyć będzie wystawa prezentująca dorobek literacki Polskiego Noblisty. Każdy z uczestników spotkania otrzyma okolicznościowy dyplom.

Spotkanie obędzie się w sobotę 6 września 2014 roku o godz. 11:00 w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy, przy ul. ks. Szczepana Rembowskiego 1.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu