REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Milicja Obywatelska na jarmarku

W 8. Jarmarku Wojewódzkim w Łodzi wzięli udział również policjanci z Komendy Wojewódzkiej oraz Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz członkowie stowarzyszenia IPA. Na stosiku przy skrzyżowaniu ul. Piotrkowskiej i al. Piłsudskiego zorganizowano cieszącą się sporym zainteresowaniem wystawę mundurów policyjnych, a także sprzętu będącego na wyposażeniu Policji.

Zobaczyć można było zabytkowe pojazdy policyjne znajdujące się „pod opieką” klubu motocyklowego Knight Riders, a wśród nich fiata 125 i warszawę. Goście odwiedzający Jarmark mogli zobaczyć pokazy wyszkolenia psów policyjnych i ich przewodników. Na najmłodszych czekały edukacyjne konkursy z nagrodami. Rodzice i ich pociechy zapoznani zostali z programem Wspólne Osiedla oraz Policyjna Akademia Bezpieczeństwa. Policjanci zachęcali do udziału w konkursie fotograficznym Bezpieczny Wypoczynek.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub