REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Muzyczne kadry Krzysztofa Głowackiego – 5.04.2014 – 30.04.2014

5 kwietnia 2014 roku o godz. 18.00 w Zgierskiej Galerii Sztuki "zagości" wiele sław. A wszystko za sprawą Krzysztofa Głowackiego, który od kilku lat fotografuje artystów podczas ich koncertów. W „Muzycznych kadrach” znaleźli się m.in. Jennifer Lopez, Rod Steward, Stanisław Soyka czy Nergal. Wernisaż fotografii to doskonała okazja, by stanąć „twarzą w twarz” z tyloma gwiazdami światowej sceny muzycznej. Doceniając ten rodzaj sztuki i artyzm autora, MOK podpisuje się pod słowami muzyka i dziennikarza Sławomira Maciasa: „Zapraszam do wejścia w ten świat poprzez wrażliwość własną oraz wrażliwość przesączoną okiem muzycznej duszy Krzysztofa Głowackiego”.

Wystawa potrwa do 30 kwietnia 2014 roku. Otwarta będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00, zaś w soboty w godzinach pracy MOK-u. Wstęp wolny.

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,