REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Myszka Miki umarła

Firmy produkujące szkolne przybory prześcigają się w pomysłach na grafikę i aspekt  wizualny szkolnych gadżetów. Zeszyty, długopisy, farby, kredki, bloki rysunkowe, okładki mogą przyprawić rodziców o zawrót głowy. Dla swoich dzieci zrobią wszystko. W myśl tej idei biegną za obecnie panującymi trendami i kupują szkolne gadżety z bohaterami bajek uwielbianych przez najmłodszych. W tym sezonie wielką popularnością cieszą się: Spider Man, Bakugan, BenTen i Gormit. W czołówce znajdują się również Hannah Montana, Kucyk Ponny oraz przystojniak Pattinson. Myszka Miki i Barbie to już przeżytek. Niestety za plecak czy piórnik z bohaterami popularnych bajek zapłacimy o wiele więcej, a czas użytkowania nie jest wcale dłuższy od produktów niemarkowych. 
 
Do tej pory nasza córka nosiła plecak z Hanna Montana, powoli wkracza w nastoletni wiek, gdzie rządzą inne trendy i nie wypada już nosić tornistra z bohaterami z bajek. Dlatego też w tym roku kupiliśmy córce firmowy plecak Nikezdradza pani Albina ze Zgierza. 
 
Producenci i sprzedawcy szkolnych przyborów zacierają ręce, dzieci są zadowolone, rodzice może mniej bo w portfelu pusto, najsmutniejsza jednak myszka miki bo wypadła z gry.
 

Inne

Ciekawe artykuły