REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Najpierw uderzył, potem sam został pobity

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z pobiciem w jednym z mieszkań w Ozorkowie. Tłem był wcześniejszy incydent z matką jednego z nich.

26 sierpnia około godziny 17.35 policjanci zostali powiadomieni przez pokrzywdzonego, który twierdził, że został pobity przez kilku mężczyzn. Do mieszkania, w którym z innymi osobami spożywał alkohol wtargnęli napastnicy, którzy zaczęli go bić. Jak ustalili funkcjonariusze w zakrapianym alkoholem spotkaniu uczestniczyła matka jednego ze sprawców. Pomiędzy kobietą, a pobitym później mężczyzną doszło do sprzeczki, która zakończyła się uderzeniem jej w twarz. Krótko po tym pojawiło się kilku mężczyzn, z których dwóch przewróciło 47-latka na ziemię, a następnie m.in. przy użyciu pałki teleskopowej pobili pokrzywdzonego i wyszli.

Funkcjonariusze bazując na szczątkowych informacjach co do tożsamości napastników ustalili ich personalia. Obaj w wieku 38 i 26 lat zostali zatrzymali. Trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze znaleźli także ukrytą za szafą pałkę teleskopową. Sprawcy odpowiedzą za pobicie. Ostateczna kwalifikacja będzie zależała od opinii lekarskiej co do obrażeń jakie odniósł pokrzywdzony.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność