REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Namierzyli i zatrzymali narkotykowych pseudokibiców

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi zajmujący się rozpracowywaniem środowiska pseudokibiców zatrzymali dwóch mężczyzn związanych z procederem narkotykowym. Zabezpieczono ponad 100 gramów amfetaminy.

Policjanci mający rozpoznanie w środowisku pseudokibiców, w tym także wśród członków tzw. bojówek pozyskali informację dotyczącą prawdopodobnej transakcji narkotykowej. 8 czerwca w miejscowości Gieczno w powiecie zgierskim funkcjonariusze zatrzymali do kontroli audi A3 kierowane przez 26-letniego mieszkańca Kutna, który podróżował z 23-letnią pasażerką. W samochodzie ujawniono na wycieraczce, zawinięty w folię pakunek. Po zbadaniu znajdującego się w nim białego proszku o wadze ponad 100 gramów stwierdzono zawartość siarczanu amfetaminy. Jak wynikało z wcześniejszych ustaleń podejrzewany o posiadanie narkotyków mężczyzna wracał od znajomego 30-latka ze Zgierza. On także został zatrzymany i przesłuchany.

Na bazie zebranego materiału poddanego ocenie prokuratury zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał 26-latek, któremu grozi za to do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu 11 czerwca został tymczasowo aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

Inne

Ciekawe artykuły