REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Narkotykowy dealer w rękach policji

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu zatrzymali 21-letniego mężczyznę, który handlował narkotykami na terenie Zgierza. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego policjanci znaleźli 33,57 gramów marihuany oraz substancje psychotropowe w postaci amfetaminy w ilości 4,09 grama. Decyzją Prokuratury Rejonowej w Zgierzu zastosowano wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

21-latek został zatrzymany 21 marca 2012 r. w swoim miejscu zamieszkania. Był zaskoczony wizytą policjantów dlatego nie zdążył ukryć towaru, który przechowywał w stojącym na ławie metalowym opakowaniu po słodyczach. Oprócz marihuany i amfetaminy w mieszkaniu dealera policjanci znaleźli elektroniczną wagę do ważenia towaru oraz nowe przygotowane do podziału dealerki. Dodatkowo szufladzie komody znaleźli pieniądze w kwocie 1860 zł. 

Wczoraj czwartek 22 marca zatrzymany mężczyzna usłyszał cztery zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dot. posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz zarzuty udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a