REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Neonet już w Zgierzu (artykuł sponsorowany)

Już 9 kwietnia przy ul. Gałczyńskiego 40 otwiera się pierwszy w Zgierzu salon  NEONET – jedna z największych sieci AGD/RTV. Z okazji WIELKIEGO OTWARCIA w nowym Centrum Handlowym, na Klientów czekają niezliczone promocje oraz moc atrakcji i niespodzianek. Od godziny 9:00 specjaliści NEONET będą do dyspozycji Klientów, by służyć fachową radą i wsparciem przy zakupach. 

NEONET – najwyższa jakość, największy wybór, najlepsza cena. 

NEONET jest jedną z największych w Polsce sieci sprzedaży detalicznej i hurtowej, istniejącą na rynku od ponad 11 lat. W swojej ofercie posiada bogaty wachlarz produktów z branży RTV/AGD czy Multimediów. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania, które w maksymalny sposób wpływają na jakość i komfort zakupów. Łącząc sprzedaż w sklepach stacjonarnych, ze sprzedażą poprzez platformę internetową www.neonet.pl, marka gwarantuje Klientom wybór spośród blisko 15 tys. produktów światowych marek. Jednym z priorytetów NEONET jest rzetelna i profesjonalna obsługa Klientów. Dzięki stałemu utrzymywaniu najwyższych standardów biznesowych NEONET zdobył uznanie zadowolonych Klientów, czego potwierdzeniem jest zdobycie po raz kolejny Gwiazdy Jakości Obsługi 2015. 

WIELKIE otwarcie – co NEONET przygotował dla Klientów?
Z okazji Wielkiego Otwarcia w dniach od 9 do 12 kwietnia NEONET przygotował dla Klientów bardzo atrakcyjne obniżki cen na cały asortyment. 

W tych dniach również NEONET daje Klientom możliwość dokonania zakupów na cały asortyment bez żadnych dodatkowych kosztów z wykorzystaniem rat 0% – bez pierwszej wpłaty, 0% prowizji, 0% oprocentowania i 0% ubezpieczenia. 

To jedynie kilka przykładów z atrakcyjnej oferty, która czeka na Klientów podczas otwarcia w nowym salonie NEONET. Jeśli jednak zdarzy się, że poszukiwany przez Klienta produkt nie będzie dostępny na miejscu – NEONET ma na to rozwiązanie. Sklep internetowy www.neonet.pl na swoich wirtualnych półkach oferuje ponad 15 000 produktów, które stanowią uzupełnienie oferty sklepu stacjonarnego. Poszukiwany sprzęt można zamówić od razu w salonie korzystając z pomocy sprzedawcy. Aby nie martwić się o odbiór lub o godzinę, w której przybędzie kurier z dostawą do domu, zamówiony produkt można odebrać bezpośrednio w sklepie, w dogodnej dla Klienta godzinie. 

Dodatkowo w trakcie Wielkiego Otwarcia wszelkie zakupy  sprzętów wielkogabarytowych o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do Klientów za symboliczną złotówkę. 

Warto również skorzystać z innych profesjonalnych usług takich jak montaż zakupionego sprzętu przez fachowców NEONET lub konfiguracja sprzętu.

Dodatkową atrakcją Wielkiego Otwarcia będzie niespodzianka w postaci licytacji paragonów. Licytacja odbędzie się w dniu 9.04.2015 i aby wziąć w niej udział wystarczy tylko zrobić zakupy i zatrzymać paragon. Na zwycięzców, czekają atrakcyjne nagrody AGD i RTV takie jak: aparat fotograficzny, rejestrator samochodowy czy głośniki bezprzewodowe. 

Dobra informacja dla osób, które nie mogą dotrzeć na otwarcie pierwszego dnia! Promocja na zamieszczone w gazetce produkty, obowiązywać będzie od 09.04.15 do 15.04.15 lub do wyczerpania zapasów. 

Wszystkie dodatkowe atrakcje związane z Wielkim Otwarciem nowego salonu NEONET trwać będą aż do 12.04.15 (niedziela).

Inne

Ciekawe artykuły

Jak spędzić udany urlop w Gdańsku?

Gdańsk to jeden z najpopularniejszych kierunków, w którym udają się urlopowicze przez cały rok. Położone tuż nad polskim nabrzeżem miasto obfituje w turystyczne atrakcje. Podpowiadamy,

Czym różni się procesor Intel Core i3 od i5?

CPU, centralna jednostka obliczeniowa lub po prostu procesor, to jeden z najbardziej istotnych podzespołów każdego komputera. Jego podstawowe zadanie to interpretowanie wszystkich podejmowanych na urządzeniu