REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Jaki kredyt na rozpoczęcie działalności gospodarczej wybrać? (artykuł sponsorowany)

Wielu początkujących przedsiębiorców musi podejmować bardzo odpowiedzialne i mądre decyzje. Dotyczą nie tylko kwestii formalnych czy organizacyjnych, ale również logistycznych i finansowych. Okazuje się jednak, że gospodarowanie skromnym budżetem nie jest łatwe i często ogranicza możliwości. Aby nie oszczędzać na sprzęcie, dobrej reklamie, pracownikach czy lokalu warto pomyśleć o skutecznym sposobie na uzyskanie finansowania. Obecnie dostępnych jest wiele rozwiązań, jednak większość nie odpowiada na potrzeby niedoświadczonych i nowych firm. Ze względu na brak stażu biznesowego oraz kiepską sytuację materialną nie mają szans na pozytywną weryfikację. Okazuje się jednak, że niektóre banki chętnie udzielają wsparcia najbardziej potrzebującym i oferują bardzo korzystne warunki. Czy kredyty na start są strzałem w dziesiątkę? Dlaczego zyskały tak dużą popularność w ostatnim czasie?

Na wstępie należy powiedzieć, że proces ubiegania się o kredyt często trwa kilka miesięcy, wymaga dużej cierpliwości i załatwiania dokumentacji. Okres oczekiwania jest szczególnie ważny dla raczkujących właścicieli, którzy pieniędzy potrzebują od zaraz. Zwykle chodzi o niespodziewane koszty i opłaty, wydatki wyższe od przewidywanych, zakup dodatkowych urządzeń i maszyn oraz rozwój oferty handlowej i usługowej. W kryzysowej sytuacji mało kto pamięta o rozsądku, bezpieczeństwie, przemyślanych decyzjach i sprawdzaniu regulaminów. Nieuwaga i pośpiech doprowadzają do problemów, niechcianych konsekwencji i rozczarowań w przyszłości.

Na szczęście istnieją produkty bankowe, które odpowiadają na podstawowe potrzeby przedsiębiorców spełniają ich oczekiwania i są w pełni satysfakcjonujące. Wśród tysięcy propozycji na szczególną uwagę zasługują kredyty dla firm na start przygotowane przez Idea Bank. Są bardzo atrakcyjne, ponieważ zapewniają zwolnienie z płatności na rzecz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przez pierwszy rok, nie wymagają wkładu własnego oraz doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Aby skorzystać z finansowania wystarczy wypełnić wniosek (na stronie internetowej lub placówce stacjonarnej) i czekać na odpowiedź. W najlepszym wypadku zainteresowany może uzyskać 350 tys. zł oraz płatność w 120 ratach.

Podsumowując, kredyty dla początkujących firm to fantastyczne rozwiązanie. Są w stanie uratować ciężką sytuację, wpłynąć pozytywnie na rozwój i zapewnić właścicielowi środki do życia. Co ważne, Idea Bank od początku obdarza zaufaniem swoich klientów i zapewnia impomoc na najwyższym poziomie.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.