REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nieudane spotkania MKP Boruty Zgierz

Ostatnie mecze MKP Boruta Zgierz nie były dla zespołu najlepsze. Zgierzanie przegrali z zawodnikami z Łowicza (0:1) i Skierniewic (6:2).
 
Przegrane należy tłumaczyć „rozluźnieniem zespołu”. Zawodnicy Łowicza nie powinni byli stanowić zagrożenia, jednak Boruta pewna pozostania w czwartej lidze grała nieprecyzyjnie. Potrafiła stworzyć sytuacje, które kończyły się jednak niepowodzeniem. Skutek 1:0 dla Pelikana Łowicz. W drugim meczu na wyjeździe z Unią Skierniewice Piotr Miśkiewicz oddał 2 celne strzały. Niestety to za mało. Nasz zespół grał bez siedmiu podstawowych zawodników, których zastąpili juniorzy. W efekcie skierniewiczanom udało się łącznie zdobyć aż sześć goli. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.