REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Seria niebezpiecznych wypadków na drogach powiatu

 Ostatnio doszło do kilku poważnych kolizji w okolicach Zgierza. Wczoraj (28.06.2010 r.) w godzinach popołudniowych zderzyły się trzy samochody osobowe, w efekcie czego jeden z nich dachował. Zdarzenie miało miejsce przy wjeździe na autostradę A2 w stronę Poznania na węźle Piątek. Trzy ranne osoby trafiły do szpitala. 

Tydzień temu  22 czerwca na drodze wojewódzkiej nr 702 w miejscowości Leonów 61-latek kierującym pojazdem marki Opel Astra z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pasu ruchu i wpadł wprost pod ciężarówkę Iveco. W wyniku kolizji kierowca samochodu osobowego został przewieziony ze złamanym kręgosłupem do zgierskiego szpitala. Przejazd przez miejscowość był utrudniony przez trzy godziny. 

Tego samego dnia około godz. 21 doszło do wypadku na przecięciu ulic Wojska Polskiego i Krótkiej w Aleksandrowie Łódzkim. 28-letni kierowca Seata Cordoba wymusił pierwszeństwo na motocykliście. Ten pod wpływem zderzenia wypadł z jednośladu i uderzył ciałem w skręcającego Nissana X-Trail. Motocyklista z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala. 
 

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub