REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Nowe fotele w sali teatralnej MOK

Widzowie zasiadający w sali teatralnej im. Artura Mikulskiego w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu mają do dyspozycji nowe fotele.

Właśnie zakończyła się wymiana siedzeń. Na sali zamontowano 60 nowych wygodnych, czerwonych krzeseł wykonanych z trudno zapalnego materiału. Fotele zostały sporządzone pod wymiar na specjalne zamówienie. Choć siedzeń jest mniej niż przed wymianą, to polepszył się komfort odbioru oraz bezpieczeństwo widzów.

Stare wysłużone krzesełka, które pochodzą z dawnego kina Włókniarz, trafią na strych do sali kina BUCH. Będą też używane podczas letnich imprez plenerowych w ogrodzie MOK.

Koszt zakupu jednego krzesła to 400 zł. To bardzo promocyjna cena jaką udało nam się wynegocjować u producenta. Zazwyczaj takie fotele kosztują około 600 zł. Staraliśmy się o sfinansowanie zakupu z Ministerstwa Kultury, niestety nie udało się. Zakupu dokonaliśmy z zaoszczędzonych środków własnych – mówi Magdalena Kłosowska z MOK Zgierz.

W niedługim czasie ruszyć ma remont sali plastycznej na pierwszym piętrze.

Zamierzamy ją powiększyć, a tę, która do tej pory znajdowała się na parterze przystosować do potrzeb mini sali audiowizualnej, by mogły się w niej odbywać szkolenia i zajęcia dla grup 15-20 osobowych. Będziemy się starali, by realizacja tego planu nastąpiła jeszcze w tym roku. Mamy jednak w planie jeszcze kilka innych remontów aktualnie w sali baletowej. Wszystko zależy od finansów – mówi Magdalena Kłosowska.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a