REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

O czym należy pamiętać kiedy się przeprowadzamy? (artykuł sponsorowany)

Przeprowadzka wymaga od nas wielu czynności które mają na celu nie tylko przeniesienie naszego dobytku z punktu a do punktu b, ale też właściwe zabezpieczenie tego dobytku. Meble, lustra, czy sprzęt agd czy rtv – to wszystko musi być przenoszone we właściwy sposób. Warto jest zatem wiedzieć, na co zwracać największą uwagę, jeśli chcemy taki sprzęt przewieźć i przy okazji sprawić, aby nie uległ on zniszczeniu.

Właściwe opakowanie

To, co jest podstawą przy każdej przeprowadzce, to kwestia związana z zapakowaniem naszych rzeczy. Nie ma tu znaczenia, czy wynajmujemy firmę przeprowadzkową, czy też na własny rachunek przenosimy rzeczy. Za każdym razem, muszą być one przewiezione w odpowiedni sposób – czyli dobrze zapakowane. Odpowiednio duży karton, czy mocny worek – w zależności od tego, co przewozimy, będą z całą pewnością bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie stanowią one jednak wyłącznego zabezpieczenia. Oprócz tego, że dany przedmiot umieścimy w opakowaniu, musimy sprawić, aby nie uległ on zniszczeniu w trakcie transportu. W tym przypadku, warto jest pomyśleć o folii bąbelkowej. Ma ona bardzo duże właściwości amortyzacyjne, dzięki czemu, we właściwy sposób chroni dany przedmiot przed stłuczeniem w paczce czy też – zniszczeniem. W przypadku szeroko rozumianego sprzętu rtv czy agd, będzie to niezwykle istotny element. Choć z pewnością nie jedyny.

Folia stretch chroni produkty przez wilgocią, zabrudzeniami i zakurzeniem.

Folia stretch – dodatkowe zabezpieczenie

Umieszczenie sprzętu rtv czy agd w kartonie wypełnionym folią bąbelkową, to nie jest wszystko, co sprawi, że nasz sprzęt nie ulegnie zniszczeniu. Warto jest pomyśleć o dodatkowym zabezpieczeniu, jakim z całą pewnością będzie tutaj chociażby skrupulatne owinięcie folią stretch danego przedmiotu. Wówczas, ryzyko porysowania się sprzętu, czy złamania istotnej części w trakcie transportu, spada do absolutnego minimum. Folia typu stretch, jest bardzo elastyczna, a dzięki temu, możemy w dowolny sposób ją owijać wokół różnych kształtów. Aby jednak dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy na pakownia24.pl. Znajdziecie tam kluczowe informacje na temat cen, właściwości oraz możliwości zakupu odpowiedniej folii bąbelkowej. Z pewnością strona ta będzie w tym aspekcie bardzo pomocna.

Inne

Ciekawe artykuły