REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Odchudzanie pod czujnym okiem dietetyka Naturhouse (artykuł sponsorowany)

W Centrum Dietetycznym Naturhouse w Zgierzu można skorzystać z pomocy dietetyka, który udzieli specjalistcznych konsultacji, przeprowadzi dokładne pomiary ciała i dobierze plan diety dopasowany do indywidualnych potrzeb organizmu.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?
 
Centrum dietetyczne w Zgierzu należy do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta punktu skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomogą osobom, które z różnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury- kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.
 
Bezpieczne odchudzanie pod okiem dietetyka
 
Tym, co wyróżnia Naturhouse jest indywidualne podejście do kuracji odchudzających.– Podczas pierwszej wizyty w naszym Centrum, dietetyk przeprowadza dokładny wywiad oraz specjalistyczne pomiary ciała. Dopiero na tej podstawie dobiera indywidualny plan dietetyczny wraz z suplementacją, dostosowane do potrzeb danej osoby. Taka dieta uwzględnia nasz stan zdrowia, przebyte choroby i styl życia, dzięki czemu jest prosta i przyjemna w stosowaniu– mówi Agata Majkowska, dietetyk w Centrum Naturhouse w Zgierzu.
 
Następnie na cotygodniowych wizytach specjalista sprawdza przebieg kuracji, udziela wskazówek i motywuje do dalszej pracy. Pomoc dietetyka obejmuje również czas po zakończeniu diety, kiedy niezbędne jest utrzymanie nowej wagi i uniknięcia efektu jo-jo, dodaje dietetyk Naturhouse.
 
Aby lepiej zapoznać się z ofertą Centrum Naturhouse można zapisać się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Centrum dietetyczne Naturhouse mieści się w Zgierzu przy, ul. 3 Maja 4.
 
Na bezpłatną konsultację można umówić się pod numerem tel. 730-050-555, 42 718-03-60 bądź drogą mailową:  [email protected]
  
Punkt czynny jest w godzinach
 
pon: 9:00-18:00
wt: 10:00-18:00
śr: 11:00-20:00
czw: 11:00-20:00
pt:  9:00-14:00

Inne

Ciekawe artykuły