REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Oddaj swój głos na plac zabaw w Zgierzu

Z okazji swoich setnych urodzin słynna linia kosmetyczna NIVEA postanowiła ufundować budowę 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Co zrobić, aby nasi najmłodsi zgierzanie cieszyli się nowymi miejscami do zabaw? Wystarczy odwiedzić stronę nivea.pl i oddać swój głos na konkretny plac zabaw.

Z naszego miasta brane pod uwagę są trzy place. Pierwszy na ul. Cezaka 7, kolejny na al. Armii Krajowej, a ostatni niedaleko placówki Centrum Kultury Dziecka, na Rembowskiego 32.

Głosowanie już się zaczęło, także śmiało prosimy się logować, klikać, głosować! Niewielkim wysiłkiem, razem możemy spełnić marzenia najmłodszych zgierzan. Do dzieła! – zachęca Kinga Siemiońska z CKD. Głosy można oddawać raz dziennie.

Plakat akcji wykonano w CKD.

Inne

Ciekawe artykuły

Przełom technologiczny w klasach szkolnych

Edukacja stoi przed wyzwaniem wdrażania technologii, które zrewolucjonizują sposób nauki i nauczania. Odpowiedzią na te potrzeby są pracownie terminalowe, które zyskują na popularności jako innowacyjne,

Rola Rodziców w nauce angielskiego dla dzieci

W pierwszych krokach edukacyjnej podróży swoich pociech ogromną rolę odgrywają rodzice. Dzięki nauce angielskiego dzieci zdobywają horyzonty, zyskują dostęp do szerszej kultury i komunikacji, a