REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Oddaj swój głos na plac zabaw w Zgierzu

Z okazji swoich setnych urodzin słynna linia kosmetyczna NIVEA postanowiła ufundować budowę 100 placów zabaw na terenie całej Polski. Co zrobić, aby nasi najmłodsi zgierzanie cieszyli się nowymi miejscami do zabaw? Wystarczy odwiedzić stronę nivea.pl i oddać swój głos na konkretny plac zabaw.

Z naszego miasta brane pod uwagę są trzy place. Pierwszy na ul. Cezaka 7, kolejny na al. Armii Krajowej, a ostatni niedaleko placówki Centrum Kultury Dziecka, na Rembowskiego 32.

Głosowanie już się zaczęło, także śmiało prosimy się logować, klikać, głosować! Niewielkim wysiłkiem, razem możemy spełnić marzenia najmłodszych zgierzan. Do dzieła! – zachęca Kinga Siemiońska z CKD. Głosy można oddawać raz dziennie.

Plakat akcji wykonano w CKD.

Inne

Ciekawe artykuły

Bezpieczna podróż z dzieckiem to podstawa

Masz dziecko i zastanawiasz się jak bezpiecznie poruszać się po drodze, aby zapewnić sobie i dziecku jak największy poziom bezpieczeństwa? Wiesz doskonale, że fotelik samochodowy

Jak wybrać biuro księgowe

Wielu przedsiębiorców prowadzi swoją księgowość samodzielnie. Wymaga to jednak nauki księgowości krok po kroku, a przede wszystkim czasu, który można przeznaczyć na dodatkowy projekt lub