REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Mamy już rok!

Wirtualny Jeż ma już ponad rok. To mało, ale tempo w jakim rośnie jest imponujące. WirtualnyZgierz.pl ukazał się oficjalnie w sieci 19 czerwca 2010 r. Przez ostatnie 365 dni dostarczyliśmy Państwu ponad 1200 newsów – aktualności i wydarzeń. W naszej galerii zgromadziliśmy ponad 1600 zdjęć.

Przez rok działalności nasz portal odnotował 1 684 470 odsłon stron. Jak bardzo nas Państwo lubią? Tak bardzo, że obecnie (w czerwcu 2011 r.) średnio dziennie na portal zagląda 1110 osób. Na forum zarejestrowanych jest 256 użytkowników. A statystki portalu rosną z miesiąca na miesiąc.
 
Nasz wysiłek został doceniony przez społeczność Zgierza. Portal WirtaulnyZgierz.pl został nagrodzony podczas tegorocznej Gali Kameleona w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu otrzymując  statuetkę w kategorii "Media". 

W międzyczasie przenieśliśmy się do najnowocześniejszej serwerownii w kraju. Przez to nasz serwis jest wydajniejszy, aby strony ładują się szybciej. Fizycznie dane zapisane są, co ciekawe – w Poznaniu.

Portal WirtualnyZgierz.pl jest portalem dziennikarstwa obywatelskiego. Tutaj każdy może napisać artykuł czy zgłosić problem. Zachęcamy Państwa do chwytania "po pióra”.

Dziękujemy naszym czytelnikom – to dla Was istniejemy.
Dziękujemy naszym Klientom – to dzięki Wam istniejemy.
Dziękujemy naszym społecznym redaktorom i fotoreporterom – to dzięki Wam możemy tworzyć nasze wspólne strony.
 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność