REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Odpowiedzą za… 3 litra skradzionego paliwa

Zdołali ukraść zaledwie 3 litry paliwa. Teraz za swe czyny odpowiedzą przed prawem. Mowa o dwóch mieszkańcach powiatu zgierskiego, którzy wpadli podczas swojej nocnej akcji w Poddębiach.

20 lutego tuż po północy, policjanci Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego poddębickiej Policji pełniąc służbę patrolową, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy kradli paliwo z jednego z zaparkowanych tam pojazdów. Jak się okazało sprawcami byli 20 i 29-latek z powiatu zgierskiego, którzy przyjechali na teren miasta i w pobliżu garaży przyblokowych dokonali kradzieży paliwa ze zbiornika samochodu marki Ford Mondeo. Sprawcy wywiercili otwór w zbiorniku pojazdu a potem spuszczali paliwo do swojego pojemnika. W wyniku przestępstwa skradli oni około 3 litrów paliwa na szkodę mieszkańca Poddębic. Sprawcy zostali zatrzymani i teraz odpowiedzą za swoje czyny. Postępowanie w tej sprawie prowadzi poddębicka policja.

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają