REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Oficjalna konferencja Iwony Wieczorek

 Dziś o godz. 13.30 odbędzie się w Urzędzie Miasta Zgierza oficjalna konferencja prasowa z udziałem prezydenta miasta – Iwony Wieczorek. Spotkanie poświęcone będzie zimowemu utrzymaniu dróg w mieście oraz propozycjom nowatorskiego rozwiązania tego problemu w przyszłym sezonie. Władze przekażą też informacje na temat przyczyn wzrostu opłat za wodę i ścieki w Zgierzu. Będą starały się udowodnić, że w porównaniu z innymi miastami regionu nie są one aż tak wysokie. Podczas konferencji mają być przedstawione również oficjalne nominacje stanowiskowe. 

Czy zwołanie oficjalnego spotkania z przedstawicielami lokalnych mediów tuż przed Świętami to próba pojednawczego wyciągnięcia dłoni przez panią Wieczorek do dziennikarzy? Wcześniej w środowisku reporterskim nie najlepiej mówiło się o podejściu nowej prezydent do kontaktu z mediami. Najlepiej zachowanie Iwony Wieczorek podsumował dziennikarz Bliżej Ciebie, dodatku do Expressu Ilustrowanego z 11.12.2010 r. (nr 49/525). "(…) Nie odbiera ponoć telefonów, nie udziela komentarzy, nie chce rozmawiać o swoich planach z prasą ani radiem, że o telewizji nie wspomnę. I to błąd, pani prezydent. Jesteśmy w końcu czwartą władzą. Nam podpaść, to jak strzelić sobie samobója." Czy konferencja to zwrot o 180 stopni i próba wyjścia ze "ślepej uliczki"?

 

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają