REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

OSTATNI ŻYJĄCY DINOZAUR: WSPANIAŁE CYRKOWE SHOW ZAWITA DO ŁODZI.

W pierwszy weekend nowego roku szkolnego największy polski cyrk zawita do Łodzi, by zaprosić widzów do magicznego świata dziecięcych marzeń. Najnowsze show Cyrku Zalewski zapewnia doskonałą zabawę dla całej rodziny. W programie porażające koło śmierci, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, przebojowy clown RiCO i wisienka na torcie – pokaz z udziałem ostatniego żyjącego dinozaura.
 
8 i 9 września (sobota i niedziela) Cyrk Zalewski odwiedzi Łódź ze swoim najnowszym programem. Magiczny świat cyrku otworzy swoje podwoje przed mieszkańcami Łodzi, podczas czterech zaplanowanych pokazów. Jak twierdzą twórcy tego show – rozbawi ono, wzruszy i pozwoli oderwać się od codzienności widzom niezależnie od wieku. – Nasz program skierowany jest do widzów od 1 do 101 lat. Stworzyliśmy go w oparciu o arystów reprezentujących różne dziedziny sztuki cyrkowej i zadbaliśmy wspaniałą atmosferę w trakcie całego spektaklu. 
 
Dzieci z pewnością czekają już na bliskie spotkanie z naszym dinozaurem, który na arenie nie zawsze jest posłuszny – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jeden z artystów spektaklu. 
 
W programie tegorocznego show jest uwielbiane przez polską publicznosć koło śmierci – niezwykle efektowny, ale też niebezpieczny pokaz artystów z Ameryki Południowej z towarzyszeniem gorących  latynoskich rytmów. O zawrót głowyprzyprawi numer z wykorzystaniem wysokiej liny poziomej – skomlikowany technicznie i efektowny pokaz akrobatyczny. 
 
Romantyczny nastrój wprowadzi gimnastyczny pokaz na szarfach w wykonaniu młodych artystów. Ma w sobie wszystko co pozwoli się wzruszyć do łez. Ale nutka romantyzmu to nie wszystko, zwraca uwagę przede wszystkim wysoki poziom artystyczny wykonawców. 
 
Widzowie, którzy odwiedzą cyrk Zalewski przekonają się także, że krzesła nie zawsze muszą służyć do siedzenia – na długo pozostanie w ich pamięci pokaz akrobacji na krzesłach. Miłośników zwierząt na pewno ucieszą wspaniałe pokazy z udziałem piesków i kóz, a także wielbłądów oraz koni. 
 
W trakcie całego spektaklu widzów będzie bawił clown RiCO,  który zawładnął sercami, ale przede wszystkim śmiechem publiczności na całym świecie. Szczegółowy program tegorocznej tracy dostepny na strnie www.cyrk-zalewski.com.
 
W cyrkowym barze będzie można nabyć zimne i gorące napoje, przekąski i gadżety, a podczas przerwy w spektaklu skorzytać z przejażdżek na wielbłądzie i kucyku, a nawet zrobić sobie zdjęcie  z dinozaurem!
 
Spektakle w Łodzi:
 
Łódź – Retkinia, Aleja Kardynała Wyszyńskiego/Armii Krajowej
08.09 (sobota) godzina 14.00 i 17.00
09.09 (niedziela) godzina 12.00 i 16.00
 


Uwaga! Nasza redakcja ma 5 biletów na to wydarzenie! Chcesz dostać bilety? Napisz do nas: [email protected] (przyjmujemy emaile do piątku do 15)
 
CYRK ZALEWSKI
 
Cyrk Zalewski to najstarszy polski cyrk. Cyrkowe tradycje w rodzinie Zalewskich sięgają 8 pokoleń. Cyrk powstał w 1991 r., a od 19 lat organizuje własny Festiwal. Dyrekcja cyrku dokłada starań, aby zarówno festiwalowy, jak i całoroczny program był na najwyższym światowym poziomie. Cyrk Zalewski należy do Związku Pracodawców Cyrku i Rozrywki oraz European Circus Association, których celem jest dbanie o dobry wizerunek branży cyrkowej i przestrzeganie standardów sztuki cyrkowej, bezpieczeństwa, w szczególności w zakresie opieki nad zwierzętami. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, kom.: 662 743 959, [email protected]

Inne

Ciekawe artykuły