REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Otwarte warsztaty dla przyszłych architektów

Studio Projektowe ze Zgierza zaprasza wszystkie osoby marzące o studiach architektonicznych do udziału w warsztatach z rysunku architektonicznego, które odbędą się w dniu 9 lipca 2011 w godzinach 9.00-15.00 w Zgierzu na Placu Jana Kilińskiego przy fontannie. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Architekt Barbara Andrzejczak, laureatka konkursu „Absolwenci w Biznesie”,  na miejscu skonsultuje dostarczone prace pod kątem egzaminu wstępnego z rysunku, udzieli wskazówek i odpowie na pytania dotyczące studiów.

Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o zgłaszanie udziału do dnia 5 lipca do godz. 18.00 na adres e-mailowy: [email protected] lub pod numerem telefonu komórkowego 505 430 560.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Najlepsze prace stworzone w tym dniu zostaną nagrodzone.
Więcej informacji na stronie: www.kurs-rysowania.pl

Kontakt:
Barbara Andrzejczak
tel. kom. 505 430 560, e-mail: [email protected]

mgr inż. arch. Barbara Andrzejczak – doktorantka Wydziału Budownictwa, Architektury I Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej, laureatka projektu „Absolwenci w Biznesie” (2010-2011). Współpracowała m.in. przy projekcie „Żywego Skansenu – Centrum Folkloru Polskiego” w Nagawkach (gm. Dmosin, woj. łódzkie), pasjonatka architektury drewnianej. Właścicielka firmy B-ARCHITEKTURA Studio Projektowe.
 

Inne

Ciekawe artykuły