REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Paczkomat blisko Ciebie w Zgierzu

Sprawdź, gdzie znajdują się Paczkomaty w Twoim mieście, a także, dlaczego warto korzystać z tej opcji nadawania i odbierania paczek.

Dzięki Paczkomatom możesz wygodnie nadawać i odbierać paczki w okolicy swojego miejsca zamieszkania. Co więcej, sieć Paczkomatów rozwija się na tyle błyskawicznie, że istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że w Twojej najbliższej okolicy znajduje się maszyna InPostu. 

Nowy Paczkomat w Zgierzu

Nowy Paczkomat pojawił się także w Zgierzu na ulicy Targowej 6 przy Restauracji U Górolki. Na bieżąco możesz sprawdzać także wszystkie Paczkomaty w swoim mieście na stronie InPostu. Paczkomaty ulokowane są w miejscach, do których jest naprawdę łatwy dojazd. Co więcej, sieć Paczkomatów z dnia na dzień się rozrasta — aktualnie jest już ich ponad 6000. Oznacza to tyle, że większość osób ma blisko Paczkomat, z którego może skorzystać o każdej porze dnia i nocy. 

Jakie są zalety Paczkomatów? 

Dostępność

Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać Paczkomaty zamiast klasycznych usług kurierskich bądź udania się na pocztę? W przeciwieństwie do dwóch powyższych rozwiązań korzystanie z Paczkomatów nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami czasowymi. Maszyny są dostępne 24/7, dzięki czemu możesz nadać i odebrać paczkę, wtedy, kiedy najbardziej Ci to pasuje. 

Paczkomaty to tym samym wygodna alternatywa dla znanych sposobów odbierania i nadawania paczek. Teraz nie musisz już pamiętać o godzinach otwarcia poczty, czy czekać na kuriera. Możesz skorzystać z maszyn, które są dla Ciebie dostępne cały dzień, jak i noc. 

Ekologia

Co więcej, Paczkomaty to rozwiązanie proekologiczne. Kurier nie rozwozi paczek po kolei do wszystkich odbiorców, tylko zawozi je do jednego punktu. Ze względu na to, że sieć Paczkomatów jest bardzo rozwinięta, większość osób odbierze swoją paczkę np. w drodze do domu. Bez generowania kolejnych zanieczyszczeń. To naprawdę wygodne! 

Proste nadawanie i odbieranie 

W Paczkomacie łatwo nadasz, jak i odbierzesz przesyłkę. Jeśli chcesz wysłać komuś paczkę, to możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszy z nich to skorzystanie z Managera Paczek dostępnego na stronie internetowej InPostu, wygenerowanie etykiety, opłacenia kosztów przesyłki i nadania je w Paczkomacie. Druga metoda jest jeszcze prostsza! Przesyłkę nadajesz od razu w Paczkomacie, wpisując na ekranie odpowiednie informacje, jak i opłacając usługę poprzez płatność elektroniczną. Gotowe! 

Gdy czekasz na paczkę, możesz skorzystać z funkcji jej śledzenia. Będziesz wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka, a także dostaniesz powiadomienie e-mailowe, jak i SMS-owe dotyczące umieszczenia paczki w Paczkomacie. Od tego momentu masz 48 godzin, by ją odebrać. Jak to zrobić? Wystarczy, że wpiszesz kod, który otrzymasz w smsie. 

Czy może być jeszcze wygodniej? 

To jeszcze nie wszystko. InPost przygotował aplikację mobilną, która może ułatwić zarządzanie paczkami, zdalne otwieranie skrytki, a nawet przypominać o czekających przesyłkach w Paczkomacie. Jeśli włączysz odpowiednią funkcję, aplikacja przypomni Ci o czekającej paczce. Dzięki temu nic nie przegapisz!

Warto skorzystać z oferty Paczkomatów. To wygoda, dostępność, atrakcyjne ceny i nowoczesne rozwiązania na miarę Twoich potrzeb. Od teraz nie musisz czekać już na kuriera, czy udawać się na pocztę. Nadasz i odbierzesz paczki znacznie szybciej!

Inne

Ciekawe artykuły

Wagi kontrolne w przemyśle i na produkcji

Za każdym produktem, który trafia do naszych rąk, stoi skomplikowany proces produkcji. Za jego sprawą surowce zamieniają się w gotowe do użytku przedmioty, które spełniają