REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Świąteczne ciasta dla zabieganych

Makowce, serniki, keksy, a przede wszystkim pierniki… Chcemy ugościć rodzinę najlepszymi ciastami, ale jak w przedświątecznej gorączce znaleźć czas na wielogodzinne pieczenie?

Większość z nas nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez pachnących i świeżych wypieków. Korzenne aromaty przywołują na myśl najlepsze wspomnienia z dzieciństwa. Dlatego domowe ciasta są nieodzownym elementem świątecznego stołu. 

Prosty przepis na świąteczne ciasto

Nie musisz marnować kilku godzin aby przygotować uwielbiany przez teściową tort makowy czy też długo wyczekiwane przez dzieci kolorowe pierniczki! Możesz je zamówić z dostawą do domu – coraz więcej dobrych cukierni oferuje taką usługę. Mieszkańcy Zgierza mają w końcu możliwość skorzystania z takiej opcji! Jak to zrobić? Przepis jest bardzo prosty: wchodzisz na stronę www.fajnababka.com.pl, wybierasz z bogatej oferty ciast lub pakietów świątecznych, podajesz adres i termin dostawy. Gotowe! A co jeśli do stołu zasiada z nami np. alergik? To żaden problem, istnieje możliwość składania specjalnych zamówień, np. na ciasta bezglutenowe lub wegańskie. W ofercie znajdują się także słodkości… bez cukru! 

Wyselekcjonowane składniki tajemnicą udanego wypieku

Naturalną obawą przed zamawianiem ciast z cukierni jest ich smak. Jednak w tym wypadku nie ma się czego obawiać. Montownia Cukiernicza Fajna Babka, która oferuje dowóz do Zgierza, za priorytet stawia sobie jakość i pochodzenie składników. Dlatego też w wypiekach nie znajdziesz oleju palmowego czy też jaj od kur z chowu klatkowego. Domowy smak zapewnią naturalne składniki, a aromat przypraw sprawi, że goście nie zorientują się, że jedzą kupiony wypiek.

Słodki prezent

Ciasto z dowozem pod same drzwi może też być oryginalnym prezentem! Słodka niespodzianka dla bliskiej osoby, która nie może spędzić z nami świąt na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy. Wystarczy zamówić ulubione ciasto z dowozem pod wskazany adres, a na życzenie cukiernia dołączy liścik z życzeniami. 

Czas dla rodziny

Święta to czas, który warto przeznaczyć dla najbliższych. Nie pozwólmy, aby napięty okres przygotowań popsuł atmosferę i oddajmy część obowiązków, jak choćby pieczenie ciast, w ręce profesjonalistów! Kiedy my spokojnie będziemy przygotowywać się do wigilii dostawca przywiezie świeże ciasto gotowe do serwowania. To na co masz ochotę? Sernik na owsianym spodzie, strudel jabłkowy, makowiec, dyniowy piernik wegański, a może babeczkę w kształcie choinki? 

Inne

Ciekawe artykuły