REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pechowe urodziny, L-ką w bok Seciento

 We wtorek (24.08.2010r.) około godz. 15.30 na skrzyżowaniu ulic Piątkowskiej i Musierowicza doszło do kolizji z udziałem samochodu Nauki Jazdy marki Toyota Yaris oraz Fiata Seicento. Winna kolizji jest młoda kursantka, która pomyliła pedał gazu z hamulcem. Jadąc ul. Piątkowską od strony wiaduktu L-ka skręcała w ul. Musierowicza. Zamiast przyhamować uczennica przyspieszyła i uderzyła w drzwi niebieskiego Seicento czekającego na zmianę świateł. Za kierownicą Fiata siedziała mieszkanka powiatu zgierskiego. Jak się okazało obchodziła w tym dniu swoje urodziny.

Nikt nie został ranny, ale siła uderzenia była duża i bok Fiata został wgnieciony. Obecni na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji poinformowali, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Instruktorka nauki jazdy została ukarana mandatem karnym w wysokości 220 zł. Na jej konto trafiło 6 punktów karnych. 

 

Inne

Ciekawe artykuły

Inicjatywy Inteligentnego Miasta w Zgierzu

W erze dynamicznego rozwoju technologii, koncepcja smart city staje się coraz bardziej popularna. Miasta na całym świecie wdrażają nowoczesne rozwiązania, aby poprawić zarządzanie, zwiększyć efektywność