REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Pierwsza grota solna w Zgierzu

Od 21 sierpnia na terenie Zgierza funkcjonuje pierwsza grota solna. Urządzono ją w budynku Łaźni Miejskiej, w pomieszczeniach, w których do tej pory znajdowały się kabiny kąpielowe. Ściany groty zbudowane są z brył solnych, a wnętrze wygląda jakby było wydrążone w skale. Sól użyta do budowy pochodzi z kopalni soli w Kłodawie. Do dyspozycji gości są leżaki, na których, przy dźwiękach muzyki, można się zrelaksować w trakcie trwającego 45 minut seansu. Wydzielono także strefę dla dzieci z małymi leżakami i zabawkami. Do końca sierpnia wejście osoby dorosłej kosztować będzie 5 zł, a dziecka 2,5 zł. Później ceny wyniosą odpowiednio 8 zł i 4 zł. Obiekt czynny jest codziennie w godzinach 7.00 – 22.00.

Inne

Ciekawe artykuły

W czym pomoże dobry adwokat?

W profesjonalnej kancelarii adwokackiej możemy uzyskać rzetelną poradę prawną czy rozwiązać różnego rodzaju problemy z prawem. Doświadczony adwokat zawsze indywidualnie podchodzi do każdego klienta, dlatego

Jakie są rodzaje noży masarskich?

Noże są niezbędnym wyposażeniem w każdej kuchni. Aby obróbka żywności, zwłaszcza mięsa mogła być wykonywana w sposób komfortowy i bezpieczny, powinniśmy posiadać najwyższej jakości sprzęt.